Вазонки

Учені радять: у приміщенні, де люди проводять багато часу, треба мати не менш як три кімнатні рослини.

Чи є сенс говорити про те, що однією з найніжніших квітів на нашій планеті є орхідея, а особливо романтичні натури порівнюють жіночу красу із неповторністю, чарівністю та ніжністю цієї рослинки. Орхідея вважається одним із найкращих подарунків – вишуканих, оригінальних, унікальних. Вирощування їх у звичайній квартирі може здатися недосяжною мрією. Насправді ж ці красуні не дуже вибагливі й пристосуватися до їхнього характеру не важко.

Хто б міг подумати, що цикламени випромінюють енергію, котра штовхає нас на нові ідеї, допомагає перебороти стереотипи мислення? Вони допомагають запальним людям упоратися з емоціями, дарують почуття захищеності.

Хлорофітум є чемпіоном серед квітів по оздоровленню приміщень. Якщо поставити хлорофітум на кухні, то він очистить приміщення від шкідливих окисів газу і запахів за декілька годин.

Алоє це справжня “швидка допомога” вдома. Промиті листки можна прикласти до рани, що кровоточить або інфікована, а сік алое допомагає при головних болях і застуді.

Сансевієрія також відома як “тещин язик” – хороша рослина для спальні. Незважаючи на те, що більшість рослин у нічний час поглинає кисень, сансевієрія навпаки в нічний час його виробляє.

Драцена є дуже популярною для прикраси дому і офісу. Вона підбадьорює, дає життєві сили, випромінює гармонію і позитивну енергію.

Ми пропонуємо широкий вибір кімнатних рослинок, порадимо як краще доглядати за вазонками, щоб вони гарно росли-квітували, милували око і створювали теплу, затишну атмосферу.