Квіти

Скільки століть люди не перестають захоплюватись красою квітів. Вони наповнюють наше життя яскравими барвами, дарують радість та хороший настрій! Існує навіть спеціальна мова квітів! Нею можна підкреслити свої почуття, додати романтики взаєминам, відзначитися оригінальністю.

Червона троянда – традиційно символ пристрасної романтичної любові, білі троянди символізують чистоту почуттів. До речі, існує небезпека «географічних непорозумінь», наприклад, в одних випадках жовті квіти символізують зраду, в інших – гарячу, віддану любов.

Іноді цікаво спробувати виразити почуття старовинним мовою квітів. А можна – довіритись власній інтуїції і порадам досвідченого флориста.

В квітковому магазині “Олдіко” Ви знайдете широкий вибір троянд, альстромерій, тюльпанів, хризантем, орхідей та інших квітів…
Найпопулярнішими були і будуть – звичайно ж троянди. Червоні троянди – для впевнених у собі натур, білі і рожеві – для романтиків, жовті троянди – для екстравагантних і яскравих одержувачів, а сині – для творчих людей, які люблять все яскраве і претензійне. У нас можна замовити троянди різних відтінків, а також букети і композиції!