Про нас

Ласкаво просимо в “Олдіко” – магазин квітів, сувенірів і подарунків!

Квіти зазвичай – найпопулярніший подарунок! Ми представляємо широкий асортимент букетів і квіткових композицій, який дозволить зробити ваш вибір легко, а ваш квітковий презент буде неповторним. Також у нас можна зробити попереднє замовлення саме тих квітів, які Вам до вподоби.

З якої б нагоди Ви б не дарували квіти – на день народження чи на іменини, на день матері чи першій вчительці, хотіли б виразити якісь особливі почуття… а можливо зробити доленосне зізнання – ми порадимо саме те, що найкраще зможе передати Ваші почуття!

З нагоди новосілля чи інших гостин – традиційно вдалим подарунком є кімнатні рослинки. Квітучі каланхое, невибагливі драцени, чарівні орхідеї, милі кактуси, практичні калатеї – все-все і багато інших є у нашому магазині!
До квіткових композицій прекрасним доповненням стануть м’які іграшки, горщики для кімнатних рослин, сувеніри і подарунки ручної роботи (handmade).

Ми пропонуємо також тематичні подарунки з нагоди одруження, дня Валентина, 8 березня та інших свят. Також великий вибір святкових тематичних декорів і композицій, які додадуть святкового настрою Вам і Вашим близькими.

Наші клієнти неодмінно оцінять:

• щедру і фахову допомогу при створенні букету і виборі подарунку;
• індивідуальний підхід до кожного замовлення;
• вчасність і сумлінність виконання замовлення, нашу чесність і порядність;
• хорошу цінову політику і систему знижок для постійних замовників;
• ми з повагою ставимось до наших замовників і гарантуємо їм конфіденційність.

Ми працюємо щодня!

Даруйте хороший настрій близьким людям, вкладаючи в подарунок частинку себе самого…

А ми – Вам допоможемо!

Ласкаво просимо в “Олдіко”!